Czy wybieranie prezentów jest banalnie proste? Owszem jest. Wyzwanie zaczyna się wówczas, gdy chcesz sprawić trafiony upominek. Nikomu przecież nie zależy, aby prezent wrócił tam skąd przyszedł, albo wylądował w szafie pełniej innych nietrafionych prezentów. A jeśli wybieramy niespodziankę dla swojej najlepszej przyjaciółki, to tym bardziej chcemy stanąć na wysokości zadania. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby bliska osoba z wrażenia dostała palpitacji serca, niekontrolowanych ruchów wszystkich posiadających kończyn lub zbierała zęby z podłogi, koniecznie postaw na personalizowany prezent z fotografią dla przyjaciółki – obraz na płótnie.

Dlaczego personalizowany prezent z fotografią dla przyjaciółki to strzał w dziesiątkę?

Prezenty, zwłaszcza te dla najbliższych osób są najtrudniejsze do zrealizowania. Chociaż znamy naszych bliskich oraz ich zainteresowania, to mnogość wyborów jest tak duża, że niejednokrotnie balansując po ścieżkach naszej kreatywności wracamy do punktu wyjścia i finalnie zostajemy z niczym, albo co gorsza, ze skarpetkami lub kosmetykami. A przecież dawanie prezentów to coś więcej niż przekazywanie przedmiotu. Niech nasza bliska osoba wie, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprawić jej prawdziwą niespodziankę. Personalizowane prezenty są idealne na każdą okazję. Jest to sprawdzony prezent na święta, Dzień Matki czy Dzień Przyjaźni. Fenomen takiego upominku opiera się na emocjach. Zobaczyć zdjęcie w niestandardowych rozmiarach, na którym widnieją bliskie sobie osoby, to jest nie lada przeżycie. Taki prezent pozostaje nie na płótnie, ale przede wszystkim w pamięci na lata.

Obraz na płótnie – jak to wygląda?

Jeszcze kilkanaście lat temu przedmioty wykonywane na zamówienie były zarezerwowane tylko dla nielicznych. W ich posiadanie mogły wejść najczęściej profesjonalne firmy reklamowe czy duże korporacje. Dziś, skoro każdy ma dostęp do takiej formy prezentów, to dlaczego z tego nie skorzystać? Jak wygląda tworzenie takiego obrazu? Wydrukowany jest on na bawełnianym bądź poliestrowym płótnie, po czym naciągany na wysokiej jakości krosno malarskie, którego grubość wynosi dwa lub cztery centymetry. Ponad to, skoro dla większości z nas rozmiar ma znaczenie, dostępna jest ich szeroka gama. To sprawia, że przedmiot doskonale odnajdzie się w małych pomieszczeniach, jak i również z powodzeniem ozdobi duże wnętrza. Co ważne, wykonaniem projektu zajmują się eksperci. To na nich ciąży obowiązek realizacji zadania, którego projektem zajmujesz się Ty. Korzystanie z fachowych materiałów i technologii wykonywania motywów zapewnia spektakularny efekt. Praca w oparciu do wysokiej jakości sprzęt daje gwarancję, że prezent będzie cieszył oko obdarowanego przez wiele lat.

Co podarować przyjaciółce / przyjacielowi

Znajomych można mieć wielu, ale przyjaciela jednego. Obraz na płótnie to nie tylko fotografia, to pewna forma ciągłego powrotu do przeszłości. Patrząc codziennie na to zdjęcie zobaczyć można wiele wspólnie przeżytych chwil: pierwsze wagary, pokazywanie sobie pustych miejsc po straconych górnych jedynkach, pocieszanie po oddaniu komuś swojego serca, gdy ten zrobił z niego tatara, czy pierwszy wspólny wyjazd do Mielna bez rodziców. Pielęgnować przyjaźń można na różny sposób. Jednym z nich może być podarowanie oryginalnego prezentu na urodziny, bądź inną ważną okazję. Personalizowany prezent z fotografią na płótnie z pewnością scementuje relację, wprowadzi do niej nowe kolory oraz pokaże, jak bardzo zależy nam na obdarowanej osobie. Już dziś zdecyduj się na prezent z własnego zdjęcia, a resztą zajmą się profesjonaliści.