Wybór prezentu często stanowi nie lada wyzwanie. A okazji do obdarowania bliskiej osoby jest wiele. Święta Bożego Narodzenia, Walentynki, Urodziny czy też Rocznica – to wydarzenia, które warto w nietuzinkowy sposób upamiętnić. Panowie i Panie bardzo często mają problem 😉

Co wybrać dla swojej dziewczyny na prezent?

Zazwyczaj są to: biżuteria, kosmetyki, nowa sukienka lub buty. Kobiety dla Panów najczęściej wybierają: męskie gadżety, perfumy lub elementy garderoby. Ale co wtedy gdy szukamy bardziej oryginalnego podarunku? Gdy chcemy by nasz prezent oddawał nasze uczucia, podkreślał ważność chwili i był dla nas wspaniałą pamiątką? 

Foto obraz jako spersonalizowany prezent dla chłopaka/dziewczyny 

Jeśli szukasz prezentu oryginalnego i nietuzinkowego postaw na fotoobraz –  śmiało możesz podarować go swojej drugiej połówce. Zaletą foto obrazu ze zdjęcia jest jego pełna personalizacja. Wykonamy obraz foto z każdego dostarczonego przez Ciebie zdjęcia, który uwieczni Wasze wspólne chwile lub wakacyjne wyjazdy. Foto obraz to nie tylko dobra pamiątka – to także świetny element dekoracyjny, który ociepli każde wnętrze. To dobry prezent dla miłośników fotografii, którzy lubią je oglądać w nowoczesnej formie – nie tylko jako wydruk na papierze fotograficznym. 

Zaprojektuj prezent dla swojej dziewczyny lub chłopaka

Dzięki kreatorowi zdjęć dostosujesz efekt finalny do własnych potrzeb. Oprócz wspomnianego wcześniej rozmiaru i materiału możesz także odpowiednio skadrować zdjęcie. Możesz także wybrać grubość ramy. Kreator pozwoli Ci także dodać efekt do zdjęcia. To bardzo łatwa opcja dla osób, które nie mają do czynienia z programami graficznymi. W szybki sposób nadasz efekt sepii lub negatywu. Możesz także postawić na czarno biały kadr, bądź taki w stylu retro. Oczywiście możesz też zostawić oryginalne kolory. Poza tym jest także opcja zadrukowania boków zdjęciem. 

Zdjęcie na płótnie – wspaniała dekoracja

Foto obrazy są obecnie bardzo popularne jako alternatywa dla zdjęć w ramce. Wybierając prezent dla swojej dziewczyny lub chłopaka możesz także dobrać idealny rozmiar. Masz do wyboru małe (np. 30×40, 40×60) i duże formaty (np. 75×100, 80×120). Personalizowane zdjęcie na płótnie stanowi świetny element wystroju niemal każdego wnętrza, a jego oryginalność sprawia, że ulotne chwile po wydruku stają się pamiątką na lata. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Możesz przesłać nam do realizacji Wasze wspólne ujęcia, pamiątkowe miejsca lub szczególne momenty- z każdego zdjęcia powstanie jedyny w swoim rodzaju obraz!

Szybka usługa i możliwość zapakowania na prezent

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, żeby obraz dotarł do Ciebie jak najszybciej- oferujemy usługę Express, dzięki której wyślemy Twój prezent w ciągu 48 h (w dni robocze). Jeśli zależy Ci na profesjonalnym zapakowaniu Twojego podarunku – możemy przyjść Ci z pomocą, oferując możliwość zamówienia obrazu z opcją „zapakowania na prezent„. To dobra opcja dla osób, które szukają prezentu „last minute”. Po dostarczeniu będzie gotowy, aby go kimś obdarować! Zadbamy również o to, by rachunek dotarł tylko do Ciebie- prześlemy go na skrzynkę pocztową. 

Spersonalizowane zdjęcie na płótnie to prezent, który od początku do końca przygotujesz sam. Uwiecznione wspomnienia są jednymi z najlepszych podarunków. Foto obrazy są pamiątkami na lata, a w domach i mieszkaniach staną się piękną ozdobą. Jeśli szukasz prezentu dla swojego chłopaka lub dla swojej dziewczyny- śmiało wybierz zdjęcie na płótnie.