Obraz – oryginalna i elegancka pamiątką komunijna na lata

Wszystko wskazuje na to, że koperty wypełnione gotówką, quady, tablety i najnowocześniejsze smartfony powoli odchodzą do lamusa, gdy mowa o komunijnych podarunkach dla dzieci. Trzeba przyznać, że to bardzo dobry trend, bowiem niejednokrotne już okazywało się, że zasypywanie ośmio- czy dziewięciolatka prezentami stawało się dla niego ważniejsze od duchowego przeżywania tej niezwykłej uroczystości. Wielu rodziców wręcz prosi gości, by ci nie przynosili elektronicznych gadżetów. Taka postawa jak najbardziej godna jest pochwały, ale co w takim przypadku sprezentować przeżywającemu w tym dniu wielkie emocje dziecku?
Oryginalna i elegancka pamiątka komunijna – inspiracje…

Obraz na komunię – stylowa ozdoba na ścianę

Niemalże każdy dziewięciolatek ma swój pokój (samodzielny bądź też dzielony z rodzeństwem). Dlatego zakup modnej, stanowiącej idealny mariaż tradycji i nowoczesności ozdoby naściennej to zdecydowanie dobry pomysł. Wszak warto postawić na taki właśnie upominek, który stanie się pamiątką na lata, a nie czymś, co po miesiącu użycia wyląduje w kącie.

Warto byłoby, aby już dziecko komunijne otoczone było pięknymi przedmiotami, dlatego dekoracja naścienna to rewelacyjny pomysł na prezent. Trzeba jednak starannie przemyśleć to, jaki konkretnie model wybrać. Są ich bowiem do wyboru tysiące. Najprostszym (i często stosowanym przez przyszłych gości) rozwiązaniem będzie rzecz jasna obraz na komunię z motywem religijnym, wszak tego typu egzemplarz idealnie współgrał będzie z podniosłością okazji. Pamiętajmy o tym, aby była to ozdoba dopasowana pod względem barw i stylu do tego, jak urządzony jest pokój dziecka.

Polecamy także inne rozwiązanie, a mianowicie zakup obrazu związanego bezpośrednio z zainteresowaniami przyszłego obdarowanego. Pole do popisu mamy naprawdę spore. Bez problemu znaleźć bowiem możemy egzemplarze przedstawiające chociażby konie w biegu, zawodników piłkarskich, kosmiczne przestrzenie, stare rowery, nowoczesne samochody, pełne uroku zwierzęta domowe czy też półki wypełnione szczelnie książkami. Na pewno tego typu ozdoba na ścianę będzie się idealnie komponowała w pokoju dziecka, dając mu mnóstwo radości.

Ile kosztuje taka pamiątka komunijna?

Trzeba podkreślić także fakt, iż na zakup stylowego, eleganckiego i niebanalnego podarunku komunijnego nie trzeba przeznaczać dużej kwoty. Inaczej jak chociażby na nabycie sprzętu czy gadżetu elektronicznego ceny są tu bowiem niezwykle umiarkowane. Możemy być jednak przekonani, że idąc w tym właśnie kierunku na pewno ucieszymy zarówno dziecko przeżywające swój wielki dzień, jak i jego rodziców. Oryginalne pamiątki komunijne będą wspaniałym upominkiem na długie lata.

Za kilka lat powrócimy do pokoju obdarowanej osoby i zobaczymy, że na ścianie nadal wisi pamiątka, którą sprawiliśmy dawno temu. I będziemy mieć ogromną satysfakcję!