Jak co roku Panie zastanawiają się jaki podarować prezent na walentynki dla chłopaka. Panowie zaś szukają prezentu na walentynki dla dziewczyny. Pomysły są różne od słodyczy aż po wakacje. My jednak skupimy się na czymś oryginalnym, tanim oraz efektownym. Nasz Walentynkowy prezent ze zdjęcia sprawi wiele radości i zaskoczenia oraz stanie się ozdobą która codziennie będzie cieszyć oczy.

Walentynkowy prezent ze zdjęcia

Oryginalny pomysł na walentynki to odwieczny problem, co wybrać? czym zaskoczyć naszą drugą połówkę? Trafiony prezent to taki z którego radość z jest obustronna, cieszy się zarówno osoba obdarowana, jak i ta, która prezent wręcza.

Jednym z ciekawych pomysłów na walentynkowy podarunek może być obraz ze zdjęcia. Warto podkreślić, że chodzi w tym przypadku o szczególny obraz, którego nie można zwyczajnie kupić w markecie gdyż wykonany jest on z naszego własnego zdjęcia.

Fotografia staje się nie tylko drogocenną pamiątką w nowej, atrakcyjnej wersji, ale także dobrym pomysłem na nieszablonowy upominek. Taki prezent walentynkowy będzie idealny zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny.

obraz prezent na walentynkiKażdy obraz na prezent jest w stu procentach indywidualny, ponieważ jest wykonywany ze zdjęcia klienta. Zastosowanie profesjonalnych metod sprawia, że fotoobraz utrzymuje żywą kolorystykę o głębokim nasyceniu barw. Wykorzystywane do drukowania obrazów oryginalne atramenty mają zdecydowany wpływ nie tylko na jakość wyrobów, ale także gwarantują im bardzo dużą trwałość.

 

Sprawdź największe zalety takiego prezentu na Walentynki dla niej i dla niego

  • Unikalność – szczególnie, jeśli zdecydujesz się na obraz na płótnie z własnego zdjęcia ;
  • Oryginalność – gdy wszyscy wokół podarowują sobie kwiaty, maskotki i czekoladki, Ty wyciągniesz prawdziwego asa z rękawa (no, może nie dosłownie – fotoobraz raczej w rękawie się nie zmieści);
  • Możliwość pełnej personalizacji – czyli dodając jakiś element bezpośrednio związany z obdarowaną osobą, np. jej imię czy zdjęcie, masz gwarancję, że nikt nigdzie na świecie nie wręczył choćby podobnego upominku na Walentynki;
  • Prezent, który wymagał przemyślenia – obraz na płótnie nie jest typowym prezentem walentynkowym. Nie można go kupić w pierwszym-lepszym sklepie. Wręczając taki upominek pokazujesz więc swoje zaangażowanie w ten związek;

Walentynkowy prezent dla chłopaka i dziewczyny

Prezent na walentynki w postaci fotoobrazu wydrukowanego ze zdjęcia to jeden z najlepszych sposobów na uchwycenie ulotności chwil i wspomnień.

Obraz na prezent można śmiało powiesić na ścianie dzięki czemu stanie się on wspaniałą i oryginalną dekoracją.

Pomysły na prezent walentynkowy, sprawdź dostępne wzory bądź zamów obraz z własnego zdjęcia:
Wzory obrazów na walentynki
Obraz z własnego zdjęcia