Jedną z głównych pamiątek, które najczęściej przywozimy z wakacji, są zdjęcia. Choć sama ich forma zmieniła się na przestrzeni lat, a aparaty na klisze zamieniliśmy na smartfony z kartami pamięci, wciąż tak samo chętnie przeglądamy je po latach. Niestety zmianie uległ też sposób przechowywania zdjęć – zamiast wywoływać i wieszać na ścianie, zostawiamy obrazy cyfrowe na dyskach twardych telefonów czy komputerów, po czym zapominamy o nich i często tracimy.

Zdjęcia z wakacji 2021

Wspaniałe słoneczne chwile uwiecznione na naszych fotografiach. Magiczne miejsca które odwiedzaliśmy oraz setki a nawet tysiące przebytych kilometrów to tylko niektóre z aspektów powodujących że nasze wakacyjne zdjęcia są godne zaprezentowania.

Ranking Światowej Organizacji Turystyki potwierdza że dalekie podróże cieszą się ciągle dużym zainteresowaniem https://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_%C5%9Awiatowej_Organizacji_Turystyki

Zazwyczaj na urlopie wykonujemy setki zdjęć dzięki czemu mamy z czego wybierać, wystarczy tylko sprawdzić galerie na naszym aparacie i wybrać najlepsze kadry z których stworzymy wspaniałą dekorację.

Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie – dobry sposób na wakacyjną pamiątkę

Chcąc zachować swoje wspomnienia na długo, najczęściej wywołujemy zdjęcia i chowamy je do albumów fotograficznych w formacie 10×15 cm. Jest to bardzo dobry sposób na archiwizację naszych zdjęć oraz wykonanie „fizycznej kopii zapasowej”. O tym jak drukować zdjęcia pisaliśmy w osobnym artykule https://galeriadruku.com.pl/blog/drukowanie-zdjec-w-domu/. Idealnym sposobem na przywoływanie wspomnień i jednoczesną dekorację domu jest jednak powieszenie dużego zdjęcia na ścianie. Można postawić na tradycyjną ramkę, lub też wielkoformatowy wydruk zdjęcia na płótnie.

Zdjęcia z wakacji 2021
Wakacje 2021

Jak wywołać zdjęcie z wakacji na płótnie?

Fotoobrazy na płótnie to bardzo popularny ostatnimi czasy sposób na prezentowanie pamiątkowych zdjęć z wakacji i umieszczenie ich na ścianach w swoim domu. Dzięki obrazom nasze wakacyjne zdjęcia mogą stać się dekoracją naszego mieszkania. Co więcej, nie potrzebuje dodatkowej ramy, gdyż posiada już swoją wewnętrzną, drewnianą ramkę. Oryginalna struktura płótna, na którym drukowane są zdjęcia, nadają obrazowi przestrzennego wyglądu, uwypuklają wiele szczegółów. Taka dekoracja pięknie będzie prezentować się w każdym pomieszczeniu od kuchni aż po sypialnię, należy jednak wybrać wakacyjne zdjęcie które będzie kolorystycznie lub motywem pasowało do pomieszczenia dla przykładu często drukowane są własne fotografie zachodzącego słońca nad morzem które z powodzeniem możemy zawiesić w salonie, holu lub też sypialni.