Szukasz idealnego pomysłu na prezent urodzinowy? Masz już dość wręczania książek czy kwiatów? Chciałbyś podarować bliskiej osobie coś niebanalnego? Tym razem postaw na sztukę – wyjątkowy i niecodzienny obraz na urodziny, który zachwyci, ale będzie też dodatkiem, który uzupełni aranżację wnętrz.

Jak wybrać obraz urodzinowy

Jeśli obraz, to jaki? Na rynku dostępnych jest wiele obrazów malowanych – w dzisiejszych czasach wielu malarzy tworzy piękne obrazy, aczkolwiek pamiętajmy, że ilość takich dzieł jest ograniczona, a dość często ich cena nie zawsze jest przystępna.

Idealnym rozwiązaniem będą obrazy drukowane na płótnie. Szeroka gama wzorów i formatów pozwoli wybrać każdemu ten jeden, właściwy, idealny prezent. Nie musicie się obawiać, że wybór odpowiedniego obrazu będzie trudnym wyzwaniem. Okazuje się, że nawet zwykli zjadacze chleba z takim „problemem” sobie bez większego problemu poradzą.

Pamiętajmy o tym, że jest to obraz dla bliskiej nam osoby, nie dla nas.
Kierujmy się, więc jej upodobaniami. Warto zastanowić się, co dana osoba lubi, w jakim stylu urządzone jest jej mieszkanie. Obraz powinien współgrać z całym wnętrzem pod względem wzornictwa oraz kolorystyki. Dopiero po ustaleniu tych szczegółów, możesz przystąpić do poszukiwania odpowiedniego prezentu.

unikatowy prezent na urodziny

unikatowy prezent na urodziny

Spersonalizowany prezent urodzinowy

Zdjęcie w formie obrazu to sposób na wyeksponowanie momentów wartych zapamiętania. To idealny sposób na ozdobienie ścian domu pięknymi fotografiami rodzinnymi. Coraz popularniejsze stają się sesje ciążowe, noworodkowe, niemowlęce, rodzinne czy dziecięce. Pojawienie się tak wyjątkowych zdjęć na ścianie, w każdym domu wywoła uśmiech na nie jednej twarzy. Odpowiednio dobrany podarunek to również sposób na przywołanie wyjątkowych chwil, do których chętnie by Państwo wrócili.

Takie zdjęcia na płótnie to oryginalny prezent urodzinowy. Powieszona przez jubilata w wyjątkowym miejscu, będzie każdego dnia przypominać o osobie, która mu go podarowała.

Dziadkom można podarować obraz urodzinowy ze zdjęciem wnuków, rodzicom zdjęcie ślubne a drugiej połówce obraz z wakacji. Podczas wyboru właściwego zdjęcia ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Kliknij i zamów obraz z własnego zdjęcia

krajobrazy na płótnie

Obraz ze wzorów: pejzaży i krajobrazów – to również dobry wybór

Jeśli chcesz bliskiej osobie podarować coś, co będzie stanowiło jedynie element dekoracyjny możesz postawić na obrazy z kompozycjami. Motywów takich obrazów jest bardzo wiele. W zależności od rodzaju wnętrza – pasować będą inne motywy.

We wnętrzach futurystycznych i nowoczesnych warto postawić na popularne obrazy wieloczęściowe, które mogą przedstawiać krajobraz bądź kwiaty.

We wnętrzach w stylu old-fashion idealnie sprawdzą się obrazy jednoczęściowe, z podobnymi motywami. Pamiętajmy jednak o tym, że nie ważna jest ilość jego części. Ważne jest odpowiednie dobranie motywu i wielkości obrazu sprawi, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Obrazy na płótnie to prezent na każdą okazję

Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, nie kupuj oklepanych podarunków, które najczęściej lądują na dnie szuflady. Niech nie będzie to kolejna para skarpet, bukiet kwiatów, który za kilka dni wyląduje w koszu czy perfumy, których zapach nie trafi w gust jubilata. Postaw na prezent, który będzie cieszyć, będzie wyjątkowy oraz spersonalizowany. Idealne będą więc zdjęcia na płótnie, wykonane z wspólnych fotografii a w przypadku ich braku, obrazy z pięknymi motywami – krajobrazami czy też wzorami.

Tak więc nie zostaje nic innego jak zamówić unikatowy prezent na urodziny z własnej fotografii za pomocą kreatora https://www.galeriadruku.com.pl/kreator