Najpiękniejsza chwilo, trwaj! Zdjęcia ślubne na płótnie. Fotografie wykonane podczas sesji w kościele czy plenerze są niezwykłą pamiątką dla każdej młodej pary. Współczesne techniki druku pozwalają na to, by bardzo pięknie wykorzystać zdjęcia ślubne i wyeksponować je w atrakcyjnej formie.

Fotografia ślubna na płótnie – obrazy drukowane

zdjęcia ślubne na płótnie
obraz ślubny

Jest to doskonały pomysł na upamiętnienie wyjątkowego dnia! Zdjęcie ślubne w wysokiej rozdzielczości drukujemy dla Państwa na płótnie malarskim o wyraźnej fakturze, co sprawia, że wyglądają one jak prawdziwe obrazy! W tej formie stają się znakomitą ozdobą każdej ściany na której je zawiesimy. Zdjęcia ślubne na płótnie możemy oprawić dodatkowo w elegancką, zdobioną ramę.

Obrazy ślubne na płótnie

Nasze babcie i nasi dziadkowie oprawiali swoją ślubną fotografię za szkłem w ozdobną ramę (często w odcieniach złota, z bogatymi ornamentami) i wieszali ją w sypialni lub pokoju gościnnym w najbardziej widocznym miejscu. Ta charakterystyczna dekoracja ściany stawała się często pretekstem do rodzinnych rozmów, wspomnień, przekazywania młodemu pokoleniu historii rodziny. Współczesna technologia fotografii cyfrowej pozwala na znacznie szybsze, wygodniejsze wykonanie zdjęć własnym aparatem, i to praktycznie bez ograniczeń ilościowych. Ma też, niestety, negatywną stronę – takie seryjne „strzelanie fotek” zazwyczaj skutkuje tym, że nasze zdjęcia na zawsze pozostają „uwięzione” w pamięci  pendrive’a lub na płycie CD. Z czasem przestajemy o nich myśleć i skazujemy je na wieczne zapomnienie gdzieś w ciemnym zakamarku szuflady lub pudełka ze starymi, zakurzonymi pamiątkami. Nie pozwólmy, aby te najpiękniejsze wspomnienia zarosły kurzem!

Wydruk wielkoformatowy w połączeniu z fotografią cyfrową umożliwia stworzenie trwałych, wysokojakościowych fotoobrazów, które pełnią funkcję nie tylko wizualnego zapisu z dnia ślubu i zabawy weselnej, ale są także przepiękną, wartościową dekoracją wnętrza!
O wyjątkowości tego dekoru stanowi jego indywidualny, personalny charakter – jesteśmy nie tylko bohaterami przedstawionymi na ślubnym foto-obrazie, ale także autorami. To do nas należy wybór ujęcia, które które zdjęcia wydrukujemy na płótnie i w jakim formacie.

Zapraszamy do naszego kreatora obrazów – który jest praktycznym narzędziem, umożliwiającym stworzenie własnego projektu wymarzonego fotoobrazu ślubnego!

Zdjęcia ślubne na ścianie – jak zamawiać

Zamawianie fotoobrazów ze zdjęć jest bardzo proste, odbywa się w kilku nieskomplikowanych krokach. Pomaga w tym intuicyjny kreator online. Wystarczy załadować na stronę wybrane przez nas zdjęcie, wybrać wymiary, w jakich chcemy mieć wydrukowany fotoobraz oraz złożyć zamówienie.

Zdjęcia ślubne druk w dużym formacie

U nas masz również możliwość wydruku fotografii ślubnej na wysokiej jakości na papierze fotograficznym w dużym formacie. Jest to idealny sposób jeśli chcemy nasze fotografie oprawiać w antyramach bądź tradycyjnych ramkach.

Zaprojektujcie Wasz wymarzony foto-obraz ze zdjęcia ślubnego razem z Galerią Druku! 

Kliknij i sprawdź ofertę na obrazy ze zdjęć