Wilk to jedno z tych zwierząt, które wywołują w nas wyjątkowo silne emocje. Odwołania do wilka znajdziemy w licznych dziełach literackich, muzycznych czy malarskich. Wilk symbolizuje niezależność, siłę, twardy charakter, ale też potrzebę wolności. Nic dziwnego, że po ten motyw bardzo chętnie sięgają twórcy designu. Od dawna obserwujemy duże zainteresowanie obrazami na płótnie z motywem wilka, które stanowią świetną dekorację mieszkania, domu czy nawet biura. W naszym poradniku podpowiadamy, kiedy warto zdecydować się na zawieszenie obrazu z wilkiem na ścianie, w jakich wnętrzach taka ozdoba będzie prezentować się najlepiej, a dodatkowo – by ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego obrazu – podrzucamy kilka interesujących propozycji z naszej oferty. Zaczynamy?

Obrazy drukowane z motywem wilka: dla kogo?

Tak naprawdę jest to ozdoba, na którą śmiało może się zdecydować każdy, komu zależy na wprowadzeniu do wnętrza wyrazistego detalu. Motyw wilka ma to do siebie, że natychmiast przykuwa uwagę, trudno jest go zbagatelizować. Budzi niepokój, ale jednocześnie fascynuje i każe zadać pytanie o powód wybrania takiej, a nie innej ozdoby. Jeśli więc chcesz stworzyć wnętrze, które jest JAKIEŚ, wywołuje emocje, intryguje, to obraz na płótnie z wilkiem jest idealną opcją.

Faktem jest natomiast, że taka ozdoba najlepiej pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dlaczego? Ponieważ minimalizm to cecha każdego wilka. Są to zwierzęta, które nie afiszują się ze swoją obecnością, preferują życie w cieniu, nie wykonują niepotrzebnych ruchów i nie podejmują spontanicznych decyzji. Jeśli więc w designie wnętrz najbardziej pociągają Cię klimaty boho czy industrialne, to wilk na obrazie drukowanym niekoniecznie będzie tutaj perfekcyjnym wyborem.

Jeśli jednak uwielbiasz styl skandynawski, hygge, nowoczesny, to zdecydowanie możemy polecić Ci właśnie taką ozdobę. Obraz drukowany z wilkiem szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrza, w którym wykorzystano sporo naturalnych, ekologicznych materiałów. W końcu sam wilk jest symbolem natury i jej potęgi.

Do jakich pomieszczeń warto wybrać obraz z wilkiem?

Tutaj ogranicza Cię wyłącznie własny zmysł stylistyczny. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zawiesić obraz na płótnie z motywem wilka w salonie, w łazience, w kuchni czy w sypialni. Wszystko zależy od tego, jaki design przoduje w danym pomieszczeniu. Warto przy tym zwrócić uwagę, że taka ozdoba może zdominować przestrzeń, dlatego sugerujemy, aby był to główny, a może nawet jedyny tak wyrazisty element stylistyczny – dzięki temu unikniesz wrażenia chaosu.

Zauważ także, że motyw wilka ma w sobie dużo dynamizmu, wręcz ekspresji. Dlatego obraz na płótnie przedstawiający to zwierzę może wprowadzić do wnętrza życie, co czasami jest pożądane. Z kolei jeśli szukasz ozdoby do biura, to obraz drukowany z motywem wilka idealnie komponuje się z funkcją tego pomieszczenia, działając na Ciebie i pracowników motywująco.

Wiesz już, że obraz na płótnie z motywem wilka jest tym, czego brakuje Twoim wnętrzom? Sprawdź więc inne nasze propozycje i wybierz tę, która wywołuje u Ciebie największe emocje. My zajmiemy się resztą, dostarczając Ci znakomicie wykonaną ozdobę prosto pod drzwi.

Obrazy wilków na płótnie

https://www.galeriadruku.com.pl/obrazy/adobe/157552605/a-lone-wolf-sings-his-song-on-top-at-night
https://www.galeriadruku.com.pl/obrazy/adobe/285206909/wolfsrudel
https://www.galeriadruku.com.pl/obrazy/adobe/177674509/wolf-hunting-in-mountain
https://www.galeriadruku.com.pl/obrazy/adobe/212126202/wolf-in-a-suit-man-with-a-head-of-lion-concept-graphic-in-vintage-style