Klasyczne i vintage

Sklep z obrazami drukowanymi

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.


Stylowe mieszkanie z nutką vintage

Styl vintage na dobre zagościł zarówno w modzie jak i we wnętrzach. Nawiązując do minionych epok, umiejętnie łączy dawne wzory i fasony ze współczesnymi. W sztuce urządzania wnętrz również odnalazł swoje miejsce. Doskonale pasuje do klasycznie urządzonych mieszkań – można go znaleźć zarówno w formach mebli oraz w dodatkach. Możesz także dobrać obrazy vintage na płótnie.

Wnętrze w klasycznym stylu cechuje przede wszytskim przytulność i ciepła atmosfera. Proste meble i dodatki w jasnych kolorach, duże zasłony, wszechobecne tkaniny nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat i czar. Świetnie sprawdzą się tu meble z minionych lat, odnowione i poddane renowacji, a dodatki w stylu vintage będą doskonałym uzupełnieniem.

Klasyczne i vintage obrazy na płótnie

Jeśli marzy nam się wystrój w stylu vintage lub w klasycznym wydaniu, wystarczy dobrać odpowiednie meble i uzupełnić wystrój dodatkami. Całości dopełni fotoobraz na płótnie. Do wyboru są klasyczne i vintage obrazy na płótnie– stare, kultowe, samochody, sprzęty, a także ikony mody z dawnych lat.