Obrazy do pokoju dziecka

Obrazki do pokoju dziecięcego – wybierz urocze dekoracje!

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Obrazki do pokoju dziecięcego

Obrazki do pokoju dziecięcego powinny być kolorowe, radosne i urocze. Takie dekoracje nie tylko urozmaicają wystrój, ale też wprawiają pociechę w dobry nastrój oraz pobudzają jej wyobraźnię. Maluchy chętnie otaczają się lubianymi motywami. Warto umieścić je w ich pokoju – w ten sposób tworzy się dla nich przyjazną przestrzeń, w której czują się bezpieczne, spokojnie i rozumiane.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rysunków, zdjęć oraz innych grafik, które świetnie sprawdzą się w roli obrazków do pokoju dziecięcego. Drukujemy je w wysokiej jakości na dobrym gatunkowo płótnie. Można zawiesić je samodzielnie lub oprawić – świetnie prezentują się w każdym wydaniu. Z łatwością da się dopasować je do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Ponieważ zabezpieczamy nadruk, taki obraz jest bardziej wytrzymały niż zwykły plakat. Dzięki temu przez długi czas zachowuje idealny wygląd, a także jest dość odporny na różne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Doskonale sprawdzi się nawet w przypadku małych łobuziaków.

Obrazy do pokoju dziecięcego

Obrazy do pokoju dziecięcego dostępne w naszej ofercie podobają się dziewczynkom i chłopcom w różnym wieku. Wybraliśmy zróżnicowane propozycje, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego. Wszystkie są przyjazne maluchom, ponieważ przedstawiają pozytywne motywy. Do pokoju małej dziewczynki można wybrać m.in. piękne księżniczki, urocze kotki, syrenki czy wróżki. U małego łobuziaka z kolei świetnie sprawdzą się np. zwierzęta czy rozmaite pojazdy i samochody. Zachęcamy do wspólnego przeglądania dostępnych wariantów, tak by smyk mógł sam zdecydować, co najbardziej mu się podoba.

Wśród naszych obrazów do pokoju dziecięcego można znaleźć grafiki w różnej estetyce i kolorystyce. Szukasz czegoś ciekawszego lub odpowiedniego dla nieco starszego dziecka? Posiadamy tak zróżnicowaną bazę grafik i fotografii, że z pewnością coś wybierzesz. Dobierzesz odpowiednią dekorację, nawet jeśli pokój jest urządzony w nowoczesnym stylu, np. skandynawskim, boho czy prowansalskim. Stale rozszerzamy nasz asortyment, który obejmuje m.in. pejzaże, panoramy miast, martwe natury, mapy, abstrakcje, fotografie i rysunki roślin oraz zwierząt, a nawet motywy religijne. Posegregowaliśmy je w kilka kategorii, by ułatwić poszukiwania.

Nasze obrazki drukowane na płótnie do pokoju dziecięcego można z powodzeniem zawiesić także w żłobku, przedszkolu, szkole, świetlicy itp. Pomagają stworzyć miłą, bajkową, kolorową atmosferę. Do tego ożywiają otoczenie, dodają wszystkim energii oraz pobudzają do działania i kreatywnego myślenia.

Obrazek do pokoju dziecięcego

Obrazek do pokoju dziecięcego jest przez nas drukowany bez znaku wodnego, z pliku o wysokiej rozdzielczości. Nanosimy go na prawdziwe płótno, które zostaje odpowiednio zabezpieczone, a następnie naciągnięte na blejtram. Może zajmować całą jego powierzchnię wraz z brzegami lub mieć białe brzegi imitujące ramkę. Wykonujemy także wydruki na zamówienie z podesłanych nam plików. Jeśli chcesz, możesz oprawić np. zdjęcie rodzinne, ulubioną postać z bajki czy skan rysunku Twojej pociechy. Najważniejsze, by grafika miała odpowiednie wymiary oraz rozdzielczość.

Przygotowujemy obrazy na płótnie do pokoju dziecięcego w krótkim czasie i za przystępną cenę. Niedrogo wysyłamy je na wskazany adres, odpowiednio je zabezpieczając. Gwarantujemy, że zamówienie dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie – nie trzeba ich składać ani oprawiać, a w opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne elementy.

Zamówienie obrazka do pokoju dziecięcego to doskonały pomysł na upominek np. na chrzciny, roczek czy komunię. Jeśli wyrazisz taką potrzebę, zapakujemy go na prezent. Prześlemy go również pod wskazany adres, by od razu trafił w ręce solenizanta.

Wybierz piękną dekorację, która wdzięcznie ozdobi pokój Twojej pociechy. Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami! Sprawdź nasze obrazy do pokoju dziecięcego, a także obejrzyj jeszcze obrazy do sypialni, obrazy do kuchni, obrazy do biura oraz obrazy do salonu.