Aranżacja dziecięcego pokoju jest nie lada wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Jak dobrać odpowiednie dodatki i sprawić, aby wnętrze emanowało ciepłem i miłością?

Dzieci to największy skarb rodziców. Pielęgnowanie wspomnień z dzieciństwa, może być jednoczesnym pomysłem na udany prezent – nie tylko dla dziecka. Dziecięce sesje zdjęciowe cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa w warunkach studyjnych, domu lub plenerze, pozwalają uchwycić naturalną radość dziecka, spontaniczne reakcje i pokazać mu za kilka lub kilkanaście lat, jak wyglądał w wieku dziecięcym.

Jak prezentować fotografie z sesji zdjęciowych?

Fotografie z takiej sesji można wydrukować w postaci zdjęć na papierze fotograficznym lub też nadać im znacznie bardziej elegancką i trwałą postać, czyli wykonać z nich obrazy na płótnie.

fotografia dziecięca na płótnie
fotoobraz z sesji dziecięcej

Czym są obrazy na płótnie?

Drukowane na indywidualne zamówienie obrazy na płótnie, to alternatywa dla zdjęć umieszczonych w antyramach.

Jak jest wykonany obraz drukowany na płótnie?

Wydruk realizowany na podstawie dostarczonego zdjęcia, bezpośrednio na płótnie malarskim. Technika druku cyfrowego pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości a jednocześnie gwarantuje wysoką trwałość produktu. Kluczowe jest dostarczenie zdjęcia zapisanego w wysokiej rozdzielczości.

Sesje dziecięce i niemowlęce – fotoobrazy

W dziecięcym pokoju świetnie sprawdzą się zdjęcia na płótnie z sesji niemowlęcych oraz sesji noworodkowych, z których powstanie galeria ścienna. Do kompozycji możemy wprowadzić również fotografie rodzinne przedstawiające innych członków rodziny. Fotoobrazy z sesji niemowlęcych są również doskonałym pomysłem na prezent np. dla dziadków. Zdjęcie wnuczka, stojące na komodzie będzie wzbudzać radość za każdym razem, gdy dziadkowie spojrzą na zdjęcie. W ten sposób wielkoformatowe obrazy na płótnie z sesji noworodkowych mogą stać się nie tylko ciekawą dekoracją pokoju dziecięcego, ale też prezentem dla ukochanej osoby.

fotoobrazy z sesji noworodkowych
obrazy z sesji noworodkowych na płótnie

Fotografia niemowlęca, noworodkowa i dziecięca na płótnie

Fotoobrazy z sesji dziecięcych pozwolą ujrzeć wybranym fotografiom światło dzienne i stać się częścią aranżowanej przestrzeni.

Będą one również przepiękną dekoracją każdego pomieszczenia. Od sypialni rodziców, poprzez salon, aż po pokój dziecka.

Jeśli podoba Wam się taki pomysł aranżowania i upiększania pokoju swojej pociechy, warto zapoznać się z tym artykułem: https://www.galeriadruku.com.pl/foto-blog/aranzacja-pokoju-dzieciecego-jakie-obrazy-na-plotnie-wybrac.

Odnośnie samego obrazu na płótnie z sesji dziecięcych, jest to świetny prezent z wielu okazji:

  • Prezent dla rodziców chrzestnych – wiele osób jest dumnych z tego, że zostało rodzicami chrzestnymi. Warto w nich to uczucie podtrzymywać i pomagać budować trwałe więzi z chrześniakiem. Pomoże w tym obraz na płótnie z dziecięcej sesji. Wręczony jako prezent, na pewno okaże się miłą niespodzianką i będzie przypominać o tym, jak ważną rolę w wychowaniu dziecka pełni rodzic chrzestny.
  • Prezent dla dziadków – naturalnym jest to, że każdy dziadek i babcia chcieliby spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi wnuczętami. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zbyt duże odległości do pokonania, choroba czy praca zawodowa. Na szczęście można i dziadkom przypominać o ich wnukach, obdarowując ich pięknym obrazem na płótnie z sesji dziecięcej.
  • Prezent dla dzieci – w końców również i dzieci ucieszą się z wyjątkowego prezentu, którym będzie obraz z ich nimi samymi w roli głównej. Im będą większe, tym większą przyjemność będzie im sprawiać oglądanie tego, jak wyglądali mając kilka lat.
fotografia noworodkowa obrazy na płótnie
obraz drukowany z sesji noworodkowej

Fotografie noworodkowe drukowane na płótnie

Fotoobrazy z sesji noworodkowych dają nieograniczone spektrum możliwości. To Ty decydujesz, który obraz chcesz wybrać. Dowolny format i wysoka jakość druku zdjęć na płótnie to dodatkowe atrybuty, które pozwalają dać ponieść się fantazji podczas aranżacji pokoju dziecięcego, sypialni lub salonu. Dodatkowo obrazy na płótnie są sprawdzonym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby – pozwalają codziennie wracać wspomnieniami do wspólnie spędzonych chwil.

zdjęcia na płótnie
obrazy na płótnie drukowane z sesji noworodkowych i dziecięcych

Zobacz więcej: własne zdjęcia na płótnie – oferta